Vyhledávali jste: Stock plzen bozkov


Stock plzen bozkov

Vyhledávali jste výrobce Stock plzen bozkov a zde jsou výsledky vyhledávání. Od značky Stock plzen bozkov máme 4 výrobků v databázi a prohlédnout si je můžete níže.

Počet produktů: 4

Bartida chuť tuzemáku dotáhla k dokonalosti nejenom použitím velmi jemného lihu, ale i přidáním pravého rumu a macerací pravé vanilky. Tuzemák je všehokonců nejprodávanější lihovina v naší zemi s stojí za to ochutnat všechny, každá...

Naše hodnocení:

BARTIDA Original ČERT rumovo-višňový likér je tradiční nápoj českých hospod z dob Rakouska – Uherska. Je vyroben ze 100 % višňové šťávy, rumu, kojetínského velejemného lihu, cukru, ovocného destilátu, vanilky a karamele.Griotka...

Naše hodnocení:

Bartida vodka doplňuje velmi dobře uznávanou a oblíbenou řadu prémiových lokálních tuzemských lihovin tuzemák, griotka, peprmintka. Obilná Bartida vodka je prvotřídní kvalita v alkoholové síle 40%.

Naše hodnocení:

Rum Republica Reserva vyniká chutí, vůní i barvou a to díky výběru směsi kvalitních karibských třtinových rumů a stařením v dubových sudech až 12let. Republika Reserva je jemnější a sušší než klasická Božkov Republika.

Naše hodnocení: