Aperol Gift Box 11,0% 0,7 l
| Dostupnost | Skladem ✅ |
|---|---|
| Hodnocení | ⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategorie | Likéry |
| Výrobce | Aperol |
| Prodává | Warehouse1.cz |
| EAN | 8594057575557 |
| Doporučujeme | Likéry Aperol |
Cenová kategorie:
Expresní doprava po ČR
Ověřený internetový obchod
Jednoduchá reklamace
Další oblíbené kategorie
Rumy Whisky Rumy a ochucené rumy Parfémy Bílá vína Destiláty a lihoviny Červená vína Likéry Pálenky Skotské whisky Giny Ostatní lihoviny Vína Šumivá vína Zapalovače Brandy VodkyInformace o produktu Aperol Gift Box 11,0% 0,7 l
Následující e-shopy prodávají Aperol Gift Box 11,0% 0,7 l a díky našemu webu můžete zjistit kde můžete tento produkt koupit nejlevněji.
Aperol Gift Box 11,0% 0,7 l můžete zakoupit v následujících ověřených obchodech:
|
|
Likéry
Aperol Gift Box 11,0% 0,7 l |
400 Kč |
Popis produktu
Aperol představuje ztělesnění radosti ze života v italském stylu. Jedinečný aperitiv s vyváženou hořkosladkou chutí a nezaměnitelnou oranžovou barvou vytvořili bratři Silvio a Luigi Barbieri. V roce 1919 ho představili na mezinárodním veletrhu v Padově, odkud pocházeli, a slavili s ním obrovský úspěch. Pro originální recepturu, jež se za více než 100 let nezměnila, jsou klíčové infuze pomerančů, hořce, rebarbory a dalších bylin a koření. Přesný recept však zůstává přísně střeženým tajemstvím. Aperol je neodmyslitelným základem pro věhlasný Aperol Spritz, který je zároveň jediným drinkem, jenž se z Aperolu připravuje. Aperol Spritz se těší obrovskému růstu popularity především v posledních letech, jeho historie však sahá až do 50. let 20. století, kdy vznikl v italských Benátkách. Aperol Spritz se řadí mezi nízkoalkoholické nápoje vedle piva, vína či prosecca, při správné přípravě obsahuje zhruba 9 % alkoholu. Pro perfektní chuť je nezbytná i perfektní příprava. Začínáme vždy...
Produkt Aperol Gift Box 11,0% 0,7 l z kategorie likéry si můžete zakoupit v internetovém obchodě Warehouse1.cz za cenu 400 Kč.
Informace o Aperol Gift Box 11,0% 0,7 l
| Dostupnost |
Skladem |
|---|---|
| Hodnocení |
⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategorie | |
| Výrobce | |
| Obchod | |
| Cena |
400 Kč |
| EAN |
Často kladené otázky k Aperol Gift Box 11,0% 0,7 l
Jaká je cena Aperol Gift Box 11,0% 0,7 l?
Produkt Aperol Gift Box 11,0% 0,7 l můžete koupit již od 400Kč v eshopu Warehouse1.cz.
Kde můžete koupit Aperol Gift Box 11,0% 0,7 l?
Tento produkt Aperol Gift Box 11,0% 0,7 l si můžete zakoupiť například i v Warehouse1.cz e-shope.
Je Aperol Gift Box 11,0% 0,7 l skladem?
Ano momentálně je produkt Aperol Gift Box 11,0% 0,7 l skladem. Dostupný ho má i Warehouse1.cz obchod.
Jaký má Aperol Gift Box 11,0% 0,7 l EAN kód?
EAN kód pro Aperol Gift Box 11,0% 0,7 l je: 8594057575557
Cenové kategorie
Rumy do 1 000 Kč Whisky do 1 000 Kč Rumy a ochucené rumy do 1 000 Kč Parfémy do 1 000 Kč Bílá vína do 1 000 Kč Destiláty a lihoviny do 1 000 Kč Červená vína do 1 000 Kč Likéry do 1 000 Kč Pálenky do 1 000 Kč Skotské whisky do 1 000 Kč Giny do 1 000 Kč Ostatní lihoviny do 1 000 Kč Vína do 1 000 Kč Šumivá vína do 1 000 Kč Zapalovače do 1 000 KčHľadáte další výrobky od značky aperol?
Od značky aperol máme na našem webu i další produkty. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od aperol.