Clos Mireille blanc Ott 0.75l



Dostupnost Skladem ✅
Hodnocení ⭐⭐⭐⭐⭐
Kategorie Víno
Víno podle oblastí
Francouzské víno
Výrobce Ott
Prodává Drinkcentrum.cz
Doporučujeme Francouzské víno Ott

Cenová kategorie:


Expresní doprava po ČR

Ověřený internetový obchod

Jednoduchá reklamace



Informace o produktu Clos Mireille blanc Ott 0.75l

Následující e-shopy prodávají Clos Mireille blanc Ott 0.75l a díky našemu webu můžete zjistit kde můžete tento produkt koupit nejlevněji.

Clos Mireille blanc Ott 0.75l můžete zakoupit v následujících ověřených obchodech:


Clos Mireille blanc Ott 0.75l
Francouzské víno

Clos Mireille blanc Ott 0.75l

879 Kč

Clos Mireille blanc Ott 0.75l
Francouzské víno

Clos Mireille blanc Ott 0.75l

879 Kč

Popis produktu

Půda je v místě vinice velmi stará a vyznačuje kombinací břidlice a jílu, a absencí vápence. Dlouhé působení moře je nepochybné odpovědné za jedinečný charakter výstupu Clos Mireille.Mikroklima a mořský spray vytváří příznivé podmínky pro výrobu výjimečných vín. Degustace: Světle žlutá barva, krystalická zdůrazňuje nádech bronzu. Ve vůni uje ovocná bílá broskev, citrusy a tropické ovoce nos. Chuť je Svěží, živý skus s bílým ovocným aroma, plné a velkorysé ; květinové a citrusové ... Svěží, elegantní provedení, vytvářející dojem rafinované propracovanosti. Alergeny: Stejně jako všechna vína, může i toto víno obsahovat Oxid siřičitý (SO2), siřičitany a stopy vajec.

Produkt Clos Mireille blanc Ott 0.75l z kategorie francouzské víno si můžete zakoupit v internetovém obchodě Drinkcentrum.cz za cenu 879 Kč.

Informace o Clos Mireille blanc Ott 0.75l


Dostupnost

Skladem

Hodnocení

⭐⭐⭐⭐⭐

Kategorie

Víno, Víno podle oblastí, Francouzské víno,

Výrobce

Ott

Obchod

Drinkcentrum.cz

Cena

879

Často kladené otázky k Clos Mireille blanc Ott 0.75l


Jaká je cena Clos Mireille blanc Ott 0.75l?

Produkt Clos Mireille blanc Ott 0.75l můžete koupit již od 879Kč v eshopu Drinkcentrum.cz.


Kde můžete koupit Clos Mireille blanc Ott 0.75l?

Tento produkt Clos Mireille blanc Ott 0.75l si můžete zakoupiť například i v Drinkcentrum.cz e-shope.


Je Clos Mireille blanc Ott 0.75l skladem?

Ano momentálně je produkt Clos Mireille blanc Ott 0.75l skladem. Dostupný ho má i Drinkcentrum.cz obchod.




Hľadáte další výrobky od značky ott?


Od značky ott máme na našem webu i další produkty. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od ott.