Sérum Gorgas Gran reserva 8y 0,7l 40%
| Dostupnost | Skladem ✅ |
|---|---|
| Hodnocení | ⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategorie | Lihoviny Rumy a ochucené rumy |
| Výrobce | Sérum |
| Prodává | Alkohol.cz |
| EAN | 8595676600033 |
| Doporučujeme | Rumy a ochucené rumy Sérum |
Cenová kategorie:
Expresní doprava po ČR
Ověřený internetový obchod
Jednoduchá reklamace
Další oblíbené kategorie
Rumy Whisky Rumy a ochucené rumy Parfémy Bílá vína Destiláty a lihoviny Červená vína Likéry Pálenky Skotské whisky Giny Ostatní lihoviny Vína Šumivá vína Zapalovače Brandy VodkyInformace o produktu Sérum Gorgas Gran reserva 8y 0,7l 40%
Následující e-shopy prodávají Sérum Gorgas Gran reserva 8y 0,7l 40% a díky našemu webu můžete zjistit kde můžete tento produkt koupit nejlevněji.
Sérum Gorgas Gran reserva 8y 0,7l 40% můžete zakoupit v následujících ověřených obchodech:
|
|
Rumy a ochucené rumy
Sérum Gorgas Gran reserva 8y 0,7l 40% |
999 Kč |
Popis produktu
Může rum kurýrovat? Podle legend fungoval dřív Sérum Gorgas Gran reserva 8y jako speciální elixír při léčbě malárie. ✔ A hlavně chutnal. Zkuste tenhle zázračný nápoj.
Produkt Sérum Gorgas Gran reserva 8y 0,7l 40% z kategorie rumy a ochucené rumy si můžete zakoupit v internetovém obchodě Alkohol.cz za cenu 999 Kč.
Informace o Sérum Gorgas Gran reserva 8y 0,7l 40%
| Dostupnost |
Skladem |
|---|---|
| Hodnocení |
⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategorie | |
| Výrobce | |
| Obchod | |
| Cena |
999 Kč |
| EAN | |
| Země |
Panama |
| Obsah alkoholu |
40 % |
| Doba zrání |
8 |
Často kladené otázky k Sérum Gorgas Gran reserva 8y 0,7l 40%
Jaká je cena Sérum Gorgas Gran reserva 8y 0,7l 40%?
Produkt Sérum Gorgas Gran reserva 8y 0,7l 40% můžete koupit již od 999Kč v eshopu Alkohol.cz.
Kde můžete koupit Sérum Gorgas Gran reserva 8y 0,7l 40%?
Tento produkt Sérum Gorgas Gran reserva 8y 0,7l 40% si můžete zakoupiť například i v Alkohol.cz e-shope.
Je Sérum Gorgas Gran reserva 8y 0,7l 40% skladem?
Ano momentálně je produkt Sérum Gorgas Gran reserva 8y 0,7l 40% skladem. Dostupný ho má i Alkohol.cz obchod.
Jaký má Sérum Gorgas Gran reserva 8y 0,7l 40% EAN kód?
EAN kód pro Sérum Gorgas Gran reserva 8y 0,7l 40% je: 8595676600033
Cenové kategorie
Rumy do 1 000 Kč Whisky do 1 000 Kč Rumy a ochucené rumy do 1 000 Kč Parfémy do 1 000 Kč Bílá vína do 1 000 Kč Destiláty a lihoviny do 1 000 Kč Červená vína do 1 000 Kč Likéry do 1 000 Kč Pálenky do 1 000 Kč Skotské whisky do 1 000 Kč Giny do 1 000 Kč Ostatní lihoviny do 1 000 Kč Vína do 1 000 Kč Šumivá vína do 1 000 Kč Zapalovače do 1 000 KčHľadáte další výrobky od značky sérum?
Od značky sérum máme na našem webu i další produkty. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od sérum.