Turquoise Bay 0,7l 40%
| Dostupnost | Skladem ✅ |
|---|---|
| Hodnocení | ⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategorie | Lihoviny Rumy a ochucené rumy |
| Výrobce | Island Signature Rum |
| Prodává | Alkohol.cz |
| EAN | 3760194540337 |
| Doporučujeme | Rumy a ochucené rumy Island Signature Rum |
Cenová kategorie:
Expresní doprava po ČR
Ověřený internetový obchod
Jednoduchá reklamace
Další oblíbené kategorie
Rumy Whisky Rumy a ochucené rumy Parfémy Bílá vína Destiláty a lihoviny Červená vína Likéry Pálenky Skotské whisky Giny Ostatní lihoviny Vína Šumivá vína Zapalovače Brandy VodkyInformace o produktu Turquoise Bay 0,7l 40%
Následující e-shopy prodávají Turquoise Bay 0,7l 40% a díky našemu webu můžete zjistit kde můžete tento produkt koupit nejlevněji.
Turquoise Bay 0,7l 40% můžete zakoupit v následujících ověřených obchodech:
|
|
Rumy a ochucené rumy
Turquoise Bay 0,7l 40% |
1 069 Kč |
Popis produktu
Na cestě do Indie se na Mauriciu pěstuje cukrová třtina již od 17. století.
Produkt Turquoise Bay 0,7l 40% z kategorie rumy a ochucené rumy si můžete zakoupit v internetovém obchodě Alkohol.cz za cenu 1 069 Kč.
Informace o Turquoise Bay 0,7l 40%
| Dostupnost |
Skladem |
|---|---|
| Hodnocení |
⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategorie | |
| Výrobce | |
| Obchod | |
| Cena |
1 069 Kč |
| EAN | |
| Země |
Mauricius |
| Obsah alkoholu |
40 % |
| Zrání / typ sudu |
Americký bílý dub, Francouzský dub |
Často kladené otázky k Turquoise Bay 0,7l 40%
Jaká je cena Turquoise Bay 0,7l 40%?
Produkt Turquoise Bay 0,7l 40% můžete koupit již od 1 069Kč v eshopu Alkohol.cz.
Kde můžete koupit Turquoise Bay 0,7l 40%?
Tento produkt Turquoise Bay 0,7l 40% si můžete zakoupiť například i v Alkohol.cz e-shope.
Je Turquoise Bay 0,7l 40% skladem?
Ano momentálně je produkt Turquoise Bay 0,7l 40% skladem. Dostupný ho má i Alkohol.cz obchod.
Jaký má Turquoise Bay 0,7l 40% EAN kód?
EAN kód pro Turquoise Bay 0,7l 40% je: 3760194540337
Cenové kategorie
Rumy do 1 000 Kč Whisky do 1 000 Kč Rumy a ochucené rumy do 1 000 Kč Parfémy do 1 000 Kč Bílá vína do 1 000 Kč Destiláty a lihoviny do 1 000 Kč Červená vína do 1 000 Kč Likéry do 1 000 Kč Pálenky do 1 000 Kč Skotské whisky do 1 000 Kč Giny do 1 000 Kč Ostatní lihoviny do 1 000 Kč Vína do 1 000 Kč Šumivá vína do 1 000 Kč Zapalovače do 1 000 KčHľadáte další výrobky od značky island signature rum?
Od značky island signature rum máme na našem webu i další produkty. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od island signature rum.